Sportarena

Реал не купуватиме гравців у січні

Бланкос укомплектовані на другу частину сезону

Реал не купуватиме гравців у січні - Чемпіонат Іспанії

Карло Анчелотти, Getty Images

Мадридський Реал не планує виходити на трансферний ринок у січні.

“Нам не потрібні нові гравці в січні, наш ринок закритий. Можливо, хтось піде – це будемо обговорювати”, – заявив коуч Бланкос Карло Анчелотті.

“Ми підписали контракт з Ендріком, одним із найкращих талантів. Я бачив його минулого року, і ми трохи поговорили, він приєднається до нас у 2024 році. Ми щасливі та схвильовані в клубі [після підписання]”.

Нагадаємо, що Реал виплатить Палмейрасу 60 мільйонів євро відступних (35 млн базових і 25 млн бонусів) та 12 мільйонів євро податків за перехід Ендріка.

Реал посідає друге місце в Ла Лізі, поступаючись Барселоні двома очками. У наступному турі Прімери команда Карло Анчелотті 30 грудня на виїзді зіграє з Вальядолідом.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena