Иван Ракитич. Фото - Getty Images
Півзахисник Барселони Іван Ракітіч прокоментував ситуацію зі своїм майбутнім у клубі. За його словами, він відпрацює свій контракт до кінця і відіграє наступний сезон.
“Я говорив з представниками клубу 10-15 днів назад. Зараз говорити нема про що, тому що мій контракт з Барселоною закінчується в 2021 році і це клуб, де я хочу грати”, – заявив Ракітіч.
“Крім того, в Барселоні дуже добре жити моїй дружині і дітям, тому я не бачу причин обговорювати що-небудь. Я тренуюся і відчуваю себе добре”.
Раніше повідомлялося, що каталонці хотіли продати Ракітіча в найближче трансферне вікно. Гравцем цікавився Лаціо.
У поточному сезоні 32-річний Ракітіч провів 31 матч за Барселону в усіх турнірах, відзначившись 4 результативними передачами.
Барселона йде на першому місці чемпіонату Іспанії, випереджаючи Реал на два очки. 13 червня команда зіграє з Мальоркою.
Джерело: Sportarena.ua