Барселона буде продовжувати проводити домашні матчі на Камп Ноу після відновлення сезону Прімери, хоча матчі будуть проходити без глядачів.
Відповідне рішення прийняли основні гравці клубу – Ліонель Мессі, Серхіо Бускетс, Жерар Піке і Сержі Роберто.
Ще одним варіантом для проведення матчів після рестарту сезону був стадіон Йохана Кройффа, що вміщає 6 тисяч глядачів. На ньому проводить гри Барселона Б.
Різниця в фінансах буде незначною, навіть якщо Барселона продовжить експлуатувати Камп Ноу.
Раніше повідомлялося, що мадридський Реал розглядає можливість проведення матчів залишку сезону на своїй клубній базі.
Барселона лідирує в чемпіонаті Іспанії, випереджаючи Реал на два очки. Сезон планують відновити в червні.
Чемпіонат Іспанії
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться