Головний тренер Тоттенхема Жозе Моуріньо критично висловився про Лігу Європи, куди за підсумками нинішнього сезону можуть кваліфікуватися Шпори. За словами португальця, цей турнір не зрівняється з Лігою чемпіонів.
“Ліга Європи не є головним єврокубковим турніром, але за значимістю вона на другому місці. Запитайте у Льюїса Хемілтона, чи хоче він виграти Формулу-2? Не думаю, що він мріє про це”, – заявив Моуріньо.
“Але, звичайно ж, я вважатиму за краще зіграти в ЛЄ, ніж взагалі ніде не виступати. Думаю, Тоттенхем хотів би виграти цей трофей. Потрібно боротися за це єврокубкове місце”.
Зараз Шпори знаходяться на восьмому місці турнірної таблиці АПЛ. Для виходу в єврокубкову зону потрібно зайняти мінімум сьоме місце.
Жозе Моуріньо вже вигравав Лігу Європи в сезоні 2016/17 з Манчестер Юнайтед. Тоді у фіналі команда португальця обіграла Аякс (2:0).
У наступному турі Прем’єр-ліги Тоттенхем 15 липня зіграє з Ньюкаслом.
Ліга Європи
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться