Голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін підбив підсумки зустрічі з Інтером (0:1) у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Українець наголосив, що його команді не вистачило удачі.
“Так, це була хороша гра для мене. Але головне – це результат, тому я засмучений. Потрібно продовжувати працювати, щоб відбивати всі удари”.
“Всі знають, що Інтер один із найбільших клубів у Європі, тому в Лізі чемпіонів у тебе завжди буде багато роботи. Вони провели гарний матч, у нас було багато помилок, нам не вистачило удачі. Але це футбол”.
“Це складний період для нас. Але ми боротимемося до самого кінця, до останнього туру. Гратимемо заради наших уболівальників до останньої секунди, щоб здійснити нашу мрію”, – підсумував воротар.
Трубін під час зустрічі з Нерадзуррі здійснив шість сейвів. Після матчу про гру українця приємно висловилися форвард Інтера Лаутаро Мартінес та наставник Бенфіки Роджер Шмідт.
Після двох турів Орли з “нулем” у графі “очки” посідають четверте місце у квартеті D, не забивши жодного гола. У наступному матчі ЛЧ португальський клуб 24 жовтня прийме Реал Сосьєдад.
Джерело: Sport Arena
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться