Роджер Шмидт, Getty Images
Головний тренер Бенфіки Роджер Шмідт після матчу проти Інтера (0:1) у другому турі групового туру Ліги чемпіонів окремо відзначив дії українця Анатолія Трубіна,
“Перший тайм був збалансованим, у нас були хороші моменти, хороші переходи з оборони в атаку, але ми ухвалювали не найкращі рішення. Нам не пощастило – ми заслужили пенальті, але я не розумію, чому цей епізод не переглянули”.
“У другому таймі вони контролювали гру, багато прострілювали, дуже складно оборонялися і забили гол. Зрештою, вони заслужили перемогу, тому що у них було більше можливостей і вони були сильнішими за нас”.
“Інтер заслужив на перемогу, вони створили більше можливостей. У першому таймі ми діяли добре, у нас були явні можливості для взяття воріт, але в другому таймі все змінилося”.
“В свою чергу, наш воротар Трубін показав гарну гру, але, гадаю, у них було надто багато шансів забити, і вони надто легко виграли. Але вони забили лише один гол, а ми намагалися робити все до кінця”.
Український воротар за матч відзначився кількома успішними діями на лінії воріт, зокрема, парирувавши два небезпечні удари Мартінеса. Після гри форвард Інтер похвалив Трубіна за чудову роботу.
Після двох турів Орли залишаються без очок та забитих м’ячів. У наступному матчі португальський клуб 24 жовтня прийматиме Реал Сосьєдад.
Джерело: A BOLA