Sportarena

Шахтар вперше за чотири сезони не зіграє з Ман Сіті в групі ЛЧ. Містяни пожартували з цього приводу

А Гірники, схоже, засмутилися.

Шахтар вперше за чотири сезони не зіграє з Ман Сіті в групі ЛЧ. Містяни пожартували з цього приводу - Ліга чемпіонів

Фото: shakhtar.com

Чемпіон України Шахтар в наступному сезоні Ліги чемпіонів не зіграє в одній групі з Манчестер Сіті, як це було протягом останніх трьох сезонів.

Жереб не може звести разом українська та англійська клуби, адже обидві команди будуть перебувати у другому кошику.

Всього в шести іграх за останні роки Шахтар лише одного разу обіграв Манчестер Сіті в 2017 році з рахунком 2:1. У минулому листопаді Гірники зіграли внічию з командою Гвардіоли (1:1), а ще чотири рази Містяни виявлялися сильнішими (2:0, 3:0, 6:0, 3:0).

Манчестер Сіті в своєму твіттері відреагував на потрапляння в одну корзину при жеребкуванні з Шахтарем: “Це була гарна поїздка, Шахтар”. Гірники відповіли GIF-зображенням з засмученим дитиною і підписом “побачимося в плей-офф”.

Нагадаємо, Містяни і зовсім могли отримати відсторонення від Ліги чемпіонів, але клуб в Спортивному арбітражному суді в Лозанні (CAS) довів свою невинність в порушенні правил фінансового фейр-плей.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena