Фото - shakhtar.com
Шахтар продовжує підготовку до матчу 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів із Лейпцигом.
Сьогодні команда провела заняття на полі тренувального центру Легії у Варшаві. Сесія розпочалася з розминки та роботи у тренажерному залі, а продовжилася естафетними вправами на футбольному полі.
Завтра, 1 листопада, у донеччан відбудеться відкрите тренування. Також заплановано традиційну прес-конференцію за участю головного тренера Ігора Йовічевича та одного з футболістів Гірників.
У минулому турі ЛЧ Шахтар зіграв унічию із Селтіком (1:1). Гірники з шістьма очками в активі займають третій рядок групи F.
У заключному турі Ліги чемпіонів команда Йовічевіча зіграє проти Лейпцига 2 листопада. Початок гри – о 19:45 за київським часом.
Зустріч обслужить бригада арбітрів із Англії на чолі з Майклом Олівером. Щоб вийти у плей-офф ЛЧ, Гірників влаштує лише перемога.
Джерело: Sportarena.ua