Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич залишився задоволеним грою команди у матчі з Антверпеном (1:0) у п’ятому турі Ліги чемпіонів-2023/24.
“Я дуже радий не тільки результату, а й тому, як ми грали. Я радий за всіх людей, які так старанно працюють у клубі, щоб підтримати нас у цих дуже важких обставинах. Я дійсно щасливий дати людям цю радість”.
“Є багато секретів, але найголовніше те, що гравці прийняли мої ідеї та втілили їх на полі. Вони багато працювали один для одного, були організовані і дисципліновані у всьому, що роблять. Як я вже казав: ви не можете атакувати, якщо не захищаєтесь”.
“Ніхто не міг вимагати більшого від цієї команди. Вони віддають всі сили у важких обставинах, і це фантастичне досягнення. Дев’ять очок у Лізі чемпіонів – це дуже добре”.
“Як я завжди говорю, коли ви такі близькі до своєї цілі, вам потрібно боротися за неї. Ми докладемо всіх зусиль і постараємося досягти більшого, ніж ми розраховували отримати спочатку”.
Читайте також: Шахтар – Антверпен. Відео огляд матчу за 28 листопада
Єдиний гол у зустрічі забив Микола Матвієнко, оформивши свій дебютний м’яч у Лізі чемпіонів. Гольовий пас на Миколу віддав Олександр Зубков, якого визнали найкращим гравцем матчу.
Шахтар набрав 9 очок і посідає третє місце у групі Н. Команда Пушича гарантувала собі участь у єврокубках навесні.
Наступний матч Шахтар проведе в УПЛ 3 грудня з Металістом 1925. У заключному турі групового раунду ЛЧ-2023/24 Гірники зіграють з Порту 13 грудня.
Джерело: УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться