Півзахисник Реала Лука Модрич прокоментував майбутній матч із Борусією Д у фіналі Ліги чемпіонів.
“Дуже раді знаходитися тут, ми підходимо до найважливішої гри сезону з великою впевненістю та спокоєм. Сподіваюся, ми зіграємо добре, як це робили протягом усього сезону”.
“Всі вважають нас фаворитами, але ми так не думаємо. Шанси 50 на 50, ми зіграємо проти чудової команди, яка провела чудовий сезон у Лізі чемпіонів. Ми добре підготувалися, і сподіваюся, зможемо показати це на полі”.
“Завжди добре грати в Лондоні, бо це чудовий та історичний стадіон. Я з нетерпінням чекаю початку матчу”.
Вирішальний поєдинок головного єврокубку між Реалом та Боруссією Д відбудеться сьогодні, 1 червня, на лондонському «Вемблі». Початок о 22:00 за київським часом. Гру обслужить команда суддів на чолі зі словенцем Славко Вінчичем.
Джерело: Реал
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться