Игор Йовичевич. Фото - shakhtar.com
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч прокоментував нічию з Селтіком у рамках 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів (1:1). За словами наставника Гірників, він вважає своїх підопічних героями.
“Усе сподобалося. Коли результат такий, як слід, коли нічия на смак, як перемога, то це дуже позитивні емоції для мене особисто як тренера і для всієї команди. Ми справді чекали важкої гри, й усі європейські команди знають, що грати тут, на Селтік Парк, перед 57 тисячами осіб – це нелегко і для досвідченіших команд. Однак ми настільки відважні, настільки хоробрі, що думаємо не так про наслідки, як про свої перформанси, про свою гру. Коли команда показує, що протягом матчу може змінити темп і ритм, стати протагоністом, терпіти, контратакувати і показати водночас характер”.
“Той характер, що показує український народ, який бореться за нашу свободу, за всіх нас. У тому числі за спортсменів, тих, хто грає і представляє Україну на найбільшій сцені – Лізі чемпіонів. Цей результат є дуже важливим для нас. Ми сприймаємо це як великий успіх. Адже три місяці тому ніхто не вірив у нас, однак ми вірили. Ми вірили в щоденну роботу. І це просто наслідок тієї сімейної атмосфери, що ми створили. Ці хлопці – герої, справді герої”.
“Звичайно, Данило засмучений, що не забив той м’яч у гарному моменті, але він є частиною команди, а команда забиває разом і програє разом. Це невід’ємна частина футболу, і ми сприймаємо це як футбол. Реал забив нам на останніх секундах – і це футбол. Ми повинні підтримати його. Підтримуючи його, ми підтримуємо самих себе й команду. Що не вбиває тебе, те робить сильнішим. І ми – родина. Насправді родина. І всі хлопці вже до нього підійшли, всі тренери, щоб підняти голову. Адже із Селтік Парк мало хто виходить так гордо, як ми сьогодні”.
“Ми знаємо, що там у Реала не грали провідні футболісти – Модрич, Бензема, Вальверде. Лейпциг пройшов через зміну тренера: Марко Розе змінив і схему, і стиль гри. Ми маємо розуміти, що це зараз команда, яка відповідає другому бюджету в Бундеслізі після Баварії, я гадаю. Тож вони перебувають на досить високому рівні і точно є фаворитами в нашому протистоянні. Однак хочу сказати, що ми теж набрали обертів, почуваємося чудово, показуємо це в кожному матчі й щонайменше можемо успішно протистояти суперникові”.
“Ми маємо нагоду перемогти. Як вийде, не знаю. Але буде битва. Я щасливий, що ми вже набули статусу учасника єврокубків на весну. Це великий успіх. Проте кожен з нас має мрію, якої ніхто не може забрати, – подолати групу і йти все далі й далі. Суперник знає, як ми граємо тактично, однак не знає, що в наших душах і серцях. І те, за кого ми граємо, – це дуже важливо. Це наша сила”.
За підсумками п’яти турів у групі F Шахтар набрав 6 очок (третє місце), Селтік йде на четвертій позиції. Попереду Гірників – Лейпциг (9 очок) та Реал (10 очок). При цьому команда Ігора Йовічевіча точно гарантувала собі єврокубкову весну.
У шостому турі Ліги чемпіонів Шахтар зіграє проти Лейпцига, а Селтік гратиме з Реалом. Щоб вийти у плей-офф Ліги чемпіонів, Гірників влаштує лише перемога.
Джерело: Sportarena.ua