Хави, Getty Images
Наставник Барселони Хаві прокоментував виліт каталонського клубу у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
“Ця команда повернеться без мене, і вони досягнуть успіху, тому що, на жаль, як і в житті, саме на таких невдачах у футболі вчишся і ростеш найбільше”.
“У нас був шанс зробити рахунок 2:2, коли Гюндоган потрапив у штангу, а у Роберта Левандовськи був шанс зробити рахунок 2:0. Шанси великі, але коли ведеш гру з десятьма гравцями, це завжди складно”.
“Мені хотілося б побачити, що сталося б, якби ми залишилися у форматі “11 проти 11″. Я думаю, що ми гідно проявили себе в цій кампанії Ліги чемпіонів, і Барселона повернеться, щоб спробувати наступного разу виступити ще краще”.
Барселона завершила виступи на стадії 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У першій зустрічі ПСЖ програв Барселоні (2:3), проте на домашньому полі Блаугранас розгромно поступилися парижанам – 1:4.
ПСЖ у півфіналі турніру зіграє із дортмундською Боруссією.
Джерело: УЕФА