Пеп Гвардиола. Фото - Getty Images
Наставник Манчестер Сіті Пеп Гвардіола підбив підсумки протистояння з Реалом (3:3) у першій грі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
“Я думаю, що це був справді хороший, видовищний матч, який вартий цього змагання. Обидві команди хотіли атакувати по-різному. Що мені найбільше сподобалося, так це те, як ми провели другий тайм. Ми були холоднокровними і дуже добре контролювали гру. “.
“Ми забили три голи на “Бернабеу”. Не всі в Англії знають, як тут грати. Це результат, яким можна пишатися. У перших трьох сезонах ми програли б такий матч з рахунком 1:4″.
“Я сказав гравцям, що якщо ви приїжджаєте сюди грати на “Бернабеу” проти Реала, і думаєте, що будуть 90 хвилин, як ви їх собі уявляєте, то ви помиляєтеся. Ми навчилися, ми стабільні, і, сподіваюся, ми зможемо досягти більшого та кращого”.
Дивіться також: Реал Мадрид – Манчестер Сіті. Відео огляд матчу за 9 квітня
“Мене здивувало, коли Реал перевів Вінісіуса і став використовувати Родріго на інших позиціях. Я думав, що вони зіграють так само, як проти Лейпцига. Вони могли зіграти 4-3-3, якщо подивитися на склад, але у них були свої моменти, і ми мали свої шанси”.
“Я уявляв такий матч. Незалежно від рівня, я давно зрозумів, що проти Реала в Європі доведеться бігти і бігти, незалежно від того, який контроль володіння м’ячем ви сподіваєтеся мати. А ще є якість – коли Вінісіус навісив і вдарив Вальверде – що можна зробити, крім оплесків?”
Протистояння у відповідь між Реалом і Манчестер Сіті відбудеться наступного тижня, 17 квітня.
Джерело: УЕФА