Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола поділився емоціями після фінального поєдинку Ліги чемпіонів із Інтером (1:0).
“Я хочу привітати Інтер із їхнім виступом. Я знаю, що вони відчувають — ми відчували це два роки тому. Це друга найкраща команда в Європі, і це чудово”.
“Цей фінал був написаний зірками. Я щасливий, але водночас вони могли забити, а ми могли програти. Ми задоволені чимось унікальним: завоюванням требла”.
“Нам вдалося перемогти в Європі – важко, але це нормально. Іноді потрібна ця удача, якої у нас не було в минулому. Я зрозумію, що ми зробили, через пару днів”.
“Ми щосили намагалися знайти простір для наших гравців у першому таймі. Потім у другій половині ми забили блискучий гол, але на останніх хвилинах Інтер був кращим, і нам довелося боротися. У нас неймовірний воротар, і він зробив сейви, які повинен був зробити”.
Дивіться також: Манчестер Сіті – Інтер. Відео огляд матчу за 10 червня
Єдиний м’яч у зустрічі забив Родрі у середині другого тайму. За кілька хвилин Інтер міг відігратися, але Федеріко Дімарко влучив у перекладину.
Манчестер Сіті вперше у своїй історії став переможцем Ліги чемпіонів. Окрім перемоги у Лізі чемпіонів, команда Пепа Гвардіоли виграла чемпіонат Англії та Кубок Англії, оформивши таким чином требл.
Джерело: Официальный сайт УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться