Бєлік: Барселона U-19 реалізувала свої моменти, а ми – ні

Гірники розгромно програли у Юнацькій лізі УЄФА

Автор: SPORTARENA

Алексей Белик, фото - shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря U-19 Олексій Бєлік прокоментував поразку від Барселони U-19 (0:3) у Юнацькій лізі УЄФА.

“Рахунок говорить сам за себе. Я можу сказати, що Барселона реалізувала свої моменти, а ми – ні. Ми мали чудові нагоди, коли Антон Дрозд не замкнув дальню штангу, моменти зі стандартів, у яких ми повинні були діяти агресивно, та в другому таймі після прострілів гравці не дограли в штрафному суперника. Можна все списувати на вдачу або її відсутність, у мене відчуття, що ми не зіграли як слід. Можливо, хлопці не вірять, що можна перемагати Барселону й Порту”.

“Я намагався донести, що сьогодні не грають Левандовський, Педрі чи Гаві, а грають такі ж хлопці, які намагаються прогресувати кожного дня. По грі можу сказати, що є хлопці, які у важкі моменти роблять усе належне, а є ті, хто має брати на себе відповідальність, але цього сьогодні не зробив. Мабуть, це моя провина, тому що я не знайшов правильний підхід».

“Барселона не здивувала. Звісно, це високоякісна команда, яка грає з м’ячем та має у розпорядженні багато талановитих і технічних гравців, у них два або й три склади. У цьому сенсі вони нас не здивували, у мене відчуття, що ми могли досягти більшого в поєдинках з Барселоною та в групі. Я не дам хлопцям опустити руки, ми повинні боротися до кінця та здобувати третю сходинку, навіть якщо вона нічого не дає. Будуть грати ті, хто демонструє бажання та хоче прогресувати”.

“Не все залежить від нас. Коли ситуація була в наших руках, ми повинні були зіграти рішучіше та сміливіше. Побачимо, як зіграють наші суперники, але як би не склався матч, це не привід опускати руки, навіть якщо останні дві гри не будуть мати турнірного значення, ми не повинні поступатись Антверпену вдома чи Порту на виїзді”.

Гірники мінімально поступалися після першого тайму – у дебюті зустрічі відзначився Ніл Кальдеро. У другій половині голи Даніеля Родрігеса та Альберта Наварро довели рахунок до великого, а одразу після цього команда Олексія Бєліка залишилася у меншості — з поля був вилучений Антон Глущенко.

Читайте також: Шахтар – Барселона коли і де дивитись трансляцію матчу Ліги чемпіонів

Шахтар U-19 зазнав третьої поразки у групі і залишається третім з трьома очками. Барселона продовжує йти без втрат — молоді каталонці вже забезпечили собі вихід щонайменше до 1/16 фіналу турніру.


Ліга чемпіонів

Джерело: Официальный сайт Шахтера

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться