Микель Артета, Getty Images
Наставник Арсенала Мікель Артета прокоментував матч-відповідь з Порту в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Доля путівки до чвертьфіналу вирішилася у серії пенальті, де Каноніри скористалися помилками опонентів.
“Я такий щасливий. Пройшло 14 років, перш ніж Арсенал знову вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. А це великий термін для такого клубу, як Арсенал, і він показує, наскільки це було складно”.
“Нам справді довелося пристойно попрацювати, щоб знайти чарівний момент наприкінці. Ми починаємо створювати неймовірну енергію у грі. Ми всі прагнули це зробити, і разом ми це зробили”.
Дивіться також: Арсенал – Порту. Відео огляд матчу за 12 березня
У 1/4 фіналу Ліги чемпіонів також пройшли Манчестер Сіті, Реал, ПСЖ, Баварія та Барселона. Ще два чвертьфіналісти визначаться 13 березня у протистояннях Атлетіко – Інтер та Боруссія Д – ПСВ.
Джерело: УЕФА