Головний тренер Реала Карло Анчелотті після перемоги над Наполі (3:2) у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів заявив, що важливу частину успіху команди створив досвідчений хавбек Лука Модрич.
“Тяжка, але хороша гра. Наполі – справді суворий суперник, який грав із величезною гордістю та амбіціями”, – почав Анчелотті.
“Я думав, що у першому таймі у нас була достатня кількість правильних рішень, зокрема, завдяки Беллінгему та Родріго. Ми дійсно провели гарну гру, ми знали, що потрібно робити у вирішальний момент матчу і знали, як використати наші шанси на перемогу” .
“Проти таких хороших команд, як Наполі, зазвичай бувають моменти, коли ти страждаєш. Поява Модрича була потрібна саме тоді, коли нам потрібно було більше контролю. Він додав це. Завдяки своєму досвіду та якості Лука зробив саме те, що нам було потрібно” .
Мадридський клуб із двома перемогами після двох турів очолює квартет С Ліги чемпіонів. Наполі з трьома очками ділить із Брагою 2-3 місця, на останньому місці – Уніон Берлін.
У третьому турі Реал зіграє із Брагою. Зустріч відбудеться у Португалії 24 жовтня.
Джерело: УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться