Sportarena

Тоттенхем по пенальті переміг Челсі і вийшов в чвертьфінал Кубка Ліги

Шпори вийшли переможцями з дербі

Тоттенхем по пенальті переміг Челсі і вийшов в чвертьфінал Кубка Ліги - Чемпіонат Англії

Тоттенхэм. Фото - Getty Images

У матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги Тоттенхем переміг Челсі в серії пенальті і пройшов до чвертьфіналу. Зустріч проходила на стадіоні Шпор.

Перший гол зустрічі в складі Синіх на 19-й хвилині забив новачок Тімо Вернер, а Тоттенхем зрівняв рахунок лише на 83-й хвилині після голу Еріка Ламелі.

Додаткового час на цій стадії не передбачено, тому команди відразу приступили до пенальті. Тоттенхем забив всі свої удари, а в Челсі п’яту спробу не використав Мейсон Маунт.

У найближчі два дні визначаться і інші чвертьфіналісти Кубка Ліги. Між собою зіграють Ньюпорт – Ньюкасл, Бернлі – Манчестер Сіті, Брайтон – Манчестер Юнайтед, Евертон – Вест Хем, Брентфорд – Фулхем, Астон Вілла – Сток Сіті і Ліверпуль – Арсенал.

Кубок Ліги. 1/8 фіналу

Тоттенхем – Челсі 1:1 (5:4 по пенальті)
Голи: Ламела, 83 – Вернер, 18

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena