Эрик тен Хаг, фото - Getty Images
Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг прокоментував поразку від Брентфорда (0:4) у матчі 2-го туру англійської Прем’єр-ліги.
«Нам потрібні нові гравці. Нам потрібні якісні гравці. Ми працюємо над цим і зробимо все, щоб переконати їх прийти».
«Команда має взяти на себе відповідальність. Мені дуже шкода вболівальників — вони зробили все, щоби підтримати нас, але ми їх підвели».
«Ми маємо брати на себе відповідальність на полі як команда та як окремі особи, чого ми не робили. Я просив їх грати з вірою та брати на себе відповідальність за гру. Ми маємо працювати над цим».
«Тренер також несе відповідальність. Він несе основну відповідальність, і я візьму це на себе та попрацюю над цим».
Раніше була інформація, що МЮ кине всі резерви на підписання півзахисника Барселони Френкі Де Йонга.
Команда тен Хага зазнала другої поразки поспіль на старті АПЛ і замикає турнірну таблицю.
У наступному турі Манчестер Юнайтед 22 серпня вдома прийме Ліверпуль.
Джерело: Sportarena.ua