Фрэнк Лампард. Фото: Getty Images
Головний тренер Челсі Френк Лампард прокоментував поразку своєї команди у фіналі Кубка Англії проти Арсеналу (1:2). За його словами, Сині зіграли недостатньо добре на Уемблі.
“Ми добре грали в перші 10-15 хвилин, а за подальшу гру можемо звинувачувати тільки самих себе. Ми заспокоїлися, а з м’ячем діяли ніби це прогулянка, дозволивши Арсеналу увійти в ритм. Після цього важко було повернутися в гру, і ми самі в цьому винні”, – заявив Лемпард.
“Все, що я можу робити з-за меж поля – це кричати. У нашій грі є моменти, над якими ми важко працювали, але в цей раз зіграли повільно, дозволяючи Арсеналу пресингувати. Ми грали недостатньо добре, щоб виграти матч.
Я навіть не думаю про гру на наступному тижні [в ЛЧ проти Баварії], адже сьогодні все пішло не так: дві травми сухожиль, вивих плеча. Це був кінець довгого сезону і переломний момент для нас”.
Челсі фінішував на четвертому місці в рамках АПЛ, здобувши місце в груповому етапі Ліги чемпіонів на наступний сезон. Арсенал завершив сезон на восьмій позиції.
Джерело: Sportarena.ua