Арсенал розгромив Евертон, але не вийшов у Лігу чемпіонів

Каноніри фінішували на п'ятому місці у Прем'єр-лізі

Автор: SPORTARENA

Getty Images

Арсенал розгромив Евертон у матчі 38-го туру англійської Прем’єр-ліги.

У першому таймі за Канонірів забивали Габріель Мартінеллі та Едді Нкетіа, Евертон відповів голом Доні ван де Беєка. Після перерви Арсенал ще тричі вразив ворота Ірисок: відзначилися Седрік Соареш, Габріель та Мартін Едегор.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко всю гру просидів у запасі.

Перемога не допомогла Арсеналу вийти в Лігу чемпіонів, оскільки у паралельному матчі Тоттенхем розгромив Норвіч (5:0) та зберіг четверте місце. Команда Мікеля Артети фінішувала п’ятою та вийшла до Ліги Європи.

Евертон посів 16-е місце, випередивши зону вильоту на чотири очки.

Прем’єр-ліга. 38-й тур

Арсенал – Евертон – 5:1 (2:1)
Голи: Мартінеллі, 27 (пен.), Нкетіа, 31, Соареш, 56, Габріель, 59, Едегор, 82 – ван де Беек, 45+3



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться