Sportarena

Вайт – про намір Арума провести бій Ломаченко – Лопес з глядачами: і цей мудак говорив, що я кваплю події

Очільник UFC не соромився слів.

Вайт - про намір Арума провести бій Ломаченко - Лопес з глядачами: і цей мудак говорив, що я кваплю події - Бокс

Василий Ломаченко и Боб Арум, boxingscene.com

Президент UFC Дана Вайт різко висловився на адресу голови промоутерської компанії Top Rank Боба Арума. За його словами, бажання промоутера організувати бій Василя Ломаченка і Теофімо Лопеса з глядачами занадто поспішне.

“Ніхто не дивиться бої Top Rank по телевізору, а він ще сподівається побачити фанатів на арені? Цей мудак каже, що його бій відвідають глядачі, але до цього висловлювався, що я занадто кваплю події”, – заявив Дана Вайт.

“Боб Арум – осел. Я крокую попереду, а він слідом за мною. У [Top Rank] 300 тисяч глядачів, звідки у нього візьмуться шанувальники?”

Раніше Боб Арум заявив, що поєдинок українця Василя Ломаченка проти Теофімо Лопеса повинен пройти у вересні, а у нього є надія на присутність глядачів на трибунах.

До цього промоутер пропонував варіант з організацією об’єднавчого бою в легкому дивізіоні на відкритій місцевості, але з глядачами.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena