Володар поясів WBC, IBO, WBA та WBO у хевівейті Олександр Усик (22-0, 14 КО) прокоментував заяву колишнього чемпіона світу в надважкій вазі за версією WBC Тайсона Ф’юрі (34-1-1, 24 КО) про нокаут у другому очному поєдинку
“Мій брате, я зовсім не думаю про це. Для мене не важливо, що говорить Тайсон. Це буде не новий бій, а продовження нашого першого поєдинку. Це не перший раунд, а 13, 14, а може і 15, 16, 17. На все воля Бога”.
Дивіться також: Усик в образі Хітмена провів дуель поглядів із Ф’юрі (відео)
У Лондоні відбулася перша прес-конференція та дуель поглядів боксерів. Усик з’явився на публіці під пісню «Ave Maria» в екстравагантному образі героя серії комп’ютерних ігор Хітмена. Ф’юрі вийшов під пісню “Barbie Girl”. Ведучим заходу виступив легендарний ринг-анонсер Майкл Баффер.
Дивіться також: Опубліковано офіційний постер реваншу Усик — Ф’юрі
Нагадаємо, в ніч з 18 на 19 травня Усик завдав Тайсону Ф’юрі першої поразки у професійній кар’єрі в бою, який пройшов на Kingdom Arena в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Перемогу було присуджено українцю роздільним рішенням суддів: 115-112, 113-114 та 114-113.
Між Усиком та Ф’юрі укладено угоду на повторний поєдинок. Циганський король офіційно активував опцію реваншу. Другий бій Олександра та Тайсона відбудеться 21 грудня 2024 року в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).
Президент WBC Маурісіо Сулейман заявив, що добиватиметься запровадження відеоповторів у цьому поєдинку. Олександр Усик готуватиметься до реваншу у тренувальному таборі у Валенсії. Українець розповів, що залучає до тренувального табору вчених, психологів і постійно шукає відповідних спаринг-партнерів. Тайсон Ф’юрі заявив, що розпочне підготовку за шість-сім тижнів до бою.
Джерело: Fight News
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться