Александр Усик, фото - Getty Images
Чемпіон WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (19-0, 13 КО) дав коментар після процедури офіційного зважування перед реваншем з екс-чемпіоном світу Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО).
«Не завжди очікування стають реальністю. В очах Джошуа я побачив себе. Ми завтра побачимо все. Дякую всім і з Богом», – заявив українець.
Нагадаємо, що на зважуванні Джошуа виявився важчим за Усіка більш ніж на 10 кг. Ентоні показав 110,9 кг, а Усик – 100,5 кг. Це приблизно тіж показники, що й були перед першим боєм.
Раніше повідомлялося, що екс-чемпіон світу у першій напівсередній вазі Серхіо Мора вважає, що Усик нокаутує Джошуа в пізніх раундах.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua