Sportarena

Усик і Джошуа вийшли на ринг просто неба. Ефектне промо реваншу (відео)

Український чемпіон світу проведе захист титулів 20 серпня

Усик і Джошуа вийшли на ринг просто неба. Ефектне промо реваншу (відео) - Бокс

Александр Усик и Энтони Джошуа. Фото - twitter.com/MatchroomBoxing

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBF та IBO Олександр Усик та його наступний суперник Ентоні Джошуа провели дуель поглядів на рингу просто неба в Джедді. Боксери зустрілися у рамках промо реваншу.

Раніше Усік та Джошуа провели першу дуель поглядів після офіційної прес-конференції. Обидва спортсмени уникали провокацій на адресу один одного, проте першим у бік погляд відвів все-таки Ентоні.

Читайте також: Усик – Джошуа: що кажуть експерти про реванш. «Тепер тут є Х-фактор. Усик бореться за український народ»

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Пряма трансляція реваншу відбудеться на стрімінговій платформі DAZN і транслюватиметься за системою PPV (з платою за перегляд).

У реванші Усик захищатиме чемпіонські пояси WBA, WBO, IBF та IBO, які він відібрав у Джошуа минулої осені.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena