Александр Усик и Энтони Джошуа, Getty Images
Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBF та IBO Олександр Усик (19-0, 13 КО) сказав, що перший поєдинок проти британця Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) був дуже важким для обох боксерів.
“Багато хто говорить, що той поєдинок був легкою прогулянкою для мене, але це не так. Це був важкий бій для нього і для мене. Після бою я повернувся в готель, взяв трохи їжі і заснув сидячи”, – сказав Усик.
Також Олександр розповів, що не міг зосередитись на спорті, коли розпочалося повномасштабне вторгнення росіян в Україну. Раніше промоутер українця Олександр Красюк заявив, що Усик не вагався перед тим, як приєднатися до територіальної оборони.
“Все, що я робив, це просто молився. Я не хотів їхати з України, але відвідував своїх військових друзів і відвідував їх у шпиталі. Всі вони просили мене взяти участь у цьому бою, взяти реванш та битися за всю Україну. Я хотів вислати дружину та дітей з України, але вона сказала, що не поїде”.
20 серпня Усик захищатиме чемпіонські пояси WBA, WBO, IBF та IBO на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну, яке триває 152-й день.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться у місті Джидда (Саудівська Аравія). Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua