Джош Тейлор відмовився від чемпіонського поясу WBC у першій напівсередній вазі.
Шотландець звільнив титул та не проводитиме його захист у бою з американцем Хосе Сепедою.
«WBC отримав листа від адвоката Джоша Тейлора, в якому підтверджується відмова від чемпіонського поясу WBC у першій напівсередній вазі. WBC щиро шкодує, що втратила так багато часу та ‘заморозила’ Хосе Сепеду, а також інших бійців у дивізіоні», — заявив президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман.
Очікується, що за вакантний титул WBC Сепеда поб’ється з Хосе Раміресом, який поступився цим же поясом Тейлору минулого року. У бійців є 30 днів на узгодження умов поєдинку, інакше на 1 серпня будуть призначені промоутерські торги.
У травні Тейлор звільнив чемпіонський пояс WBA та втратив статус абсолютного чемпіона світу в першій напівсередій вазі, коли відмовився захищати титул в бою з домініканцем Альберто Пуельйо.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться