Роберт Гарсия, Getty Images
Тренер Ентоні Джошуа – Роберт Гарсія заявив, що розглядатиме перемогу свого підопічного у реванші з Олександром Усиком як найбільше досягнення у своїй тренерській кар’єрі.
«Я міг би назвати список бійців, які вже добігають кінця своєї кар’єри, але потім вони приходять до мене, і я ніби повертаю їх до хороших перемог, хороших боїв. Дехто навіть став чемпіоном після того, як усі думали, що вони закінчили».
«Майбутній реванш Джошуа – це виклик, який подобається тренеру, особливо тренеру, який досі відчуває пристрасть до них. Не хочу нічого позбавляти колишніх чемпіонів, з якими я працював, чи бійців, проти яких ми виступали, таких як Мейвезер чи Менні Пакьяо, але ця подія просто особлива, особливо для мене, це чемпіонський бій у надважкій вазі. Не кожен тренер може таке пережити».
«У мене були великі перемоги, але це буде найкраща перемога у моїй кар’єрі тренера. Незважаючи на все, чого я досяг, це, ймовірно, буде найбільша перемога. Тож мені це теж потрібно, а не лише Ентоні».
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua