Иван Редкач, Getty Images
Український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач звинуватив промоутера Джо Де Гуардію у зриві поєдинку з екс-чемпіоном світу Едрієном Бронером.
“Де Гуардіа – жадібний диявол. Він нічого не зробив для мене в цьому бою, він хотів заробити на мені всі гроші. Я дав йому всі гроші, які він хотів, і при цьому він вимагав, щоб BLK [організатори бою] заплатили йому більше “.
«У боксі багато підлих людей, які псують [життя] боксерам та розбивають їхні мрії. Мені боляче. Я закінчив із боксом. Я був вірний боксу – коли боксер зв’язаний, він не може битися”.
Спочатку боксери мали зустрітися на рингу 18 лютого в Атланті. Пізніше бій Редкач – Бронер перенесли на 25 лютого.
Днями українець виступив із заявою про відміну поєдинку з Едрієном. Також Іван заявив про завершення професійної кар’єри.
Редкач програв Прогрейсу навесні 2021 року, зазнавши шостої поразки. З того часу 36-річний українець не виходив на ринг.
Джерело: Sportarena.ua