Sportarena

Редкач: Мені потрібен бій із Ломаченком

Іван підписав контракт із компанією Star Boxing і виступатиме у легкому дивізіоні

Редкач: Мені потрібен бій із Ломаченком - Бокс

Иван Редкач в бою с Реджисом Прогрейсом, Getty Images

Український боксер Іван Редкач (23-6-1, 18 КО), який нещодавно заявив про офіційне повернення на ринг, хоче провести бій із Василем Ломаченком (16-2, 11 КО).

«Дуже радий повернутися на ринг і забрати свою перемогу та титул чемпіона світу. Мені потрібен бій із Ломаченком», – написав боксер у своєму твіттері.

Нагадаємо, Редкач підписав контракт із промоутерською компанією Star Boxing і виступатиме у легкому дивізіоні. Спортсмен заявив, що розраховує знову вийти на топ-рівень.

Останній бій Редкач провів у квітні 2021 року, програвши Реджису Прогрейсу технічним нокаутом у шостому раунді. Іван заявляв, що американець завдав йому удару нижче пояса, але Комісія штату Джорджія одноголосно відхилила апеляцію українця на підсумок поєдинку.

Ломаченко повернеться на ринг 29 жовтня. Його поєдинок із Джемейном Ортісом пройде в Медісон Сквер Гарден у Нью-Йорку.

Свій останній бій Ломаченко провів у грудні минулого року, перемігши Річарда Коммі одноголосним рішенням суддів. Згодом Василь міг провести поєдинок із Джорджем Камбососом, проте відмовився від нього на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena