Реджис Прогрейс и Иван Редкач. Фото — Getty Images
Американський напівсередньоваговик Реджис Прогрейс (26-1, 22 KO) прокоментував свою перемогу над Іваном Редкачем (23-6-1, 18 KO) в недільному бою.
Прогрейс переміг українця в результаті технічного нокауту в шостому раунді, хоча спочатку йому зарахували перемогу технічним рішенням.
“Коли він катався по підлозі, я подумав, що він просто хоче піти з рингу. Він не хотів, щоб його вирубали, він просто хотів піти. Його ж били в кожному раунді”, – сказав Прогрейс.
“Перед тим раундом я сказав своєму тренеру: “Добре, я збираюся його укласти”. Тому що він взагалі не бив мене. Подивіться не моє обличчя – мене взагалі не били. Він дійсно не бив мене. Я занадто гарний. Ви знаєте, я просто кажу, що він до мене не доторкнувся. Він не бив мене”.
“Він не міг вдарити мене, і, знаєте, у нього навіть не було сили. Я подумав, що пора б закрити це шоу. Послухайте, я навіть не бив його сильно. Тільки він приземлився і вже почав шукати вихід з рингу”.
Прогрейс завершив бій ударом по корпусу, після якого Редкач не зміг піднятися. Івана винесли з рингу на ношах.
Після перемоги над українцем Реджис висловив готовність провести бій з екс-чемпіоном світу в чотирьох вагових категоріях Едріеном Бронером.
Джерело: Sportarena.ua