Екс-чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко назвав причину, чому вирішив відновити кар’єру та провести бій проти Джемейна Ортіса.
«Я почуваюся чудово. Залишилось кілька днів до виходу у ринг. Ситуація трохи почала змінюватися в нашій країні, ми почали відвойовувати території, і я зрозумів, що можу повернутися в бокс».
«Світогляд взагалі загалом змінився, бо ти розумієш, що твоє життя може обірватися будь-якої хвилини. Тому починаєш цінувати просто кожен момент свого життя, те, чого не було раніше».
Раніше Ломаченко розповів, чому зробив перерву у кар’єрі та залишився в Україні у перші місяці війни.
Український боксер повернеться на ринг 29 жовтня. Поєдинок Ломаченка з Джемейном Ортісом пройде в театрі Hulu у Медісон Сквер Гарден у Нью-Йорку. Суперники провели дуель поглядів перед боєм.
Свій останній бій Ломаченко провів у грудні минулого року, перемігши Річарда Коммі одноголосним рішенням суддів. Згодом Василь міг провести поєдинок із Джорджем Камбососом, проте відмовився від нього на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться