Sportarena

Хейні: “Краще б побився з Ломаченко, коли він був на вершині”

Девін радий, що українець зацікавлений в поєдинку з ним

Хейні: "Краще б побився з Ломаченко, коли він був на вершині" - Бокс

Девин Хэйни, Boxing Scene

Чемпіон світу в легкій вазі Девін Хейні прокоментував можливий бій з Василем Ломаченко.

Американець підтвердив, що зацікавлений в поєдинку з українцем, хоча не знає, коли він може відбутися.

“Я радий, що Ломаченко нарешті мене визнав і виявив інтерес до організації нашого бою. Погано, що він повертається після поразки. Краще б побився з ним, коли він був на вершині. Тим не менш, наш бій з Ломою міг би стати великим, а я його вітаю”, -заявив Хейні.

“Звичайно, я можу побитися з ним після бою з Лінаресом. Ми нікого не скидаємо з рахунків, будь то Хав’єр Фортуна, Ломаченко, Райан Гарсія, Теофімо Лопес або Джервонта Девіс. Це не має значення, я хочу битися з кращими. Я бажаю продовжити підйом на вершину, перемагаючи їх”.

Минулого тижня батько Девіна Хейні сказав, що промоутер Едді Хірн готовий запропонувати Ломаченко семизначний гонорар за бій з американцем.

Наступним суперником Хейні повинен стати колишній чемпіон світу Хорхе Лінарес. Їх поєдинок може відбутися в травні.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena