Казахстанський боксер Геннадій Головкін прокоментував свою поразку в бою з абсолютним чемпіоном світу в суперсередній вазі Саулем “Канело” Альваресом.
«Хочу потиснути руку Канело. Дякую його команді. Він справжній воїн. Незважаючи на поразку, маю великі плани. Нагадую, у мене три пояси в середній вазі, і я все ще чемпіон».
Нагадаємо, сьогодні у Лас-Вегасі Альварес переміг Головкіна одноголосним рішенням суддів та захистив свої титули. Усі судді віддали «Канело» перемогу – 116-112, 115-113, 115-113.
Для мексиканця ця перемога стала 58-ою у кар’єрі. Головкін, у свою чергу, зазнав другої поразки.
Це був уже третій бій між суперниками. Перший бій у вересні 2017 року завершився нічиєю. За рік мексиканець переміг роздільним рішенням суддів.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться