Sportarena

Ф’юрі: Навіщо Джошуа хоче знову битися з Вайтом, нехай краще поб’ється зі мною

"Циганський король" вважає, що його бій з Ей Джеєм більше не відбудеться

Ф'юрі: Навіщо Джошуа хоче знову битися з Вайтом, нехай краще поб'ється зі мною - Бокс

Тайсон Фьюри, фото - Getty Images

Чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі Тайсон Ф’юрі розкритикував бажання екс-чемпіона світу Ентоні Джошуа битися з Ділліаном Вайтом.

“Чому цей хлопець не робить крок вперед і не приймає виклик? Навіщо він хоче битися з Ділліаном Вайтом? Він вже переміг Вайта. Побийся зі мною. Приходь на вечірку. Це лише бій. Ти вже програвав раніше”.

“Ці хлопці вже були переможені. Я хочу битися з ними, а вони не хочуть битися зі мною. Це абсолютний розіграш”.

“Не думаю, що це [бій Ф’юрі – Джошуа] станеться. Якби це мало статися, це сталося б у грудні”.

Ентоні Джошуа хоче вийти на ринг у наступному бою з Ділліаном Вайтом. Ей Джей у 2015 році переміг Ділліана, який зазнав першої поразки у професійній кар’єрі. Після бою Джошуа заявив, що готовий дати Вайту реванш.

Тайсон Ф’юрі планує провести наступний поєдинок з українцем Олександром Усиком. Бій за звання абсолютного чемпіона світу може відбутися у лютому або березні наступного року.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena