Sportarena

Едді Гірн: Джошуа повернеться боєм із хлопцем із топ-15. Потім Вайт та Вайлдер

Головна мета – знову стати чемпіоном

Едді Гірн: Джошуа повернеться боєм із хлопцем із топ-15. Потім Вайт та Вайлдер - Бокс

Эдди Хирн и Энтони Джошуа, Getty Images

Промоутер Едді Хірн прокоментував найближчі плани екс-чемпіона світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа.

«Він хоче повернутися, щоб зустрінеться з хлопцем із топ-15. Потім влітку, мабуть, буде бій проти Ділліана Вайта, а потім мегабій з Деонтеєм Вайлдером».

«План зараз полягає в тому, щоб перебудувати його, щоб він став триразовим чемпіоном світу у надважкій вазі. Потрібно бути сміливим, виходити на вулицю і битися з Вайлдером. Але має бути план, розумний план».

«Джошуа готовий розпочати табір і, швидше за все, розпочне цей табір цього тижня. Зараз найголовніше зібрати правильну тренувальну команду».

Раніше Гірн повідомив, що свій наступний бій Джошуа проведе у березні-квітні. Також Джошуа хоче вийти на ринг у наступному бою з Ділліаном Вайтом. Чемпіон WBC у надважкій вазі Тайсон Ф’юрі заявив, що готовий безкоштовно побитися з Джошуа.

Нагадаємо, у своєму останньому поєдинку в серпні Джошуа поступився роздільним рішенням суддів українському боксеру, чемпіону світу в надважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександру Усику.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena