Британський боксер Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) поділився своїм настроєм в процесі підготовки до реваншу проти чемпіона WBA/WBO/IBF українця Олександра Усика (19-0, 13 КО).
«Я відчайдушно хочу повернути [титули] в свої руки», — наполягає Джошуа.
«Занадто багато розмов навколо мене. Менше балачок, більше справи. Дозвольте мені просто увійти туди та зробити свою роботу. Я не комік, не той, хто пише промови».
«Я однозначно голодний. Зрештою, те, як я виступлю, говоритиме про все».
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться