Энтони Джошуа, Getty Images
Екс-чемпіон у надважкій вазі Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) прокоментував майбутній бій-реванш проти володаря титулів WBO, IBF, IBO, WBA Олександра Усика (19-0, 13).
“От і все. [Я] маю перемогти. Мені подобається тиск, який є. Тепер потрібно виконувати свою роботу. Потрібно залишатися зосередженим, дасть Бог – виграю”.
“Мене мотивує конкуренція. Є певні цілі, яких я хочу досягти на рингу. Дух суперництва має бути до кінця”.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Минулої осені Олександр переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Джерело: Sportarena.ua