Энтони Джошуа, Getty Images
Колишній чемпіон світу у надважкій вазі Ентоні Джошуа розповів, що впевнений у своїй перемозі над чемпіоном WBA/WBO/IBF/IBO Олександром Усиком. Британець подумки налаштував себе на успіх у бою-реванші.
“Я відмовляюся програвати. Відмовляюся від травм, нокдаунів, нокаутів, будь-якої негативної ситуації на рингу. Я вже оголошую перемогу, це мій настрій”.
“Раніше я думав, що робитиму далі, якщо програю. Так як це вже сталося, тепер я знаю, як діяти. Я зрозумів, що у разі поразки просто повернуся, відновлюся і знову викладуся на повну”.
“Щодо розмов про завершення кар’єри – це тиск і додаткова мотивація, яка загострює мене”.
Другий бій Усіка та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Рефері у рингу стане представник Пуерто-Ріко – Луїс Пабон. Суддівським підрахунком займуться Віктор Фесечко (Україна), Стів Грей (Великобританія) та Глен Фельдман (США).
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua