Джо Джойс, фото — Getty Images
Непереможений суперваговик Джо Джойс заявив про бажання провести бій із переможцем реваншу між Олександром Усиком та Ентоні Джошуа.
Усик і Джошуа проведуть реванш 20 серпня у Саудівській Аравії. У цьому бою українець захищатиме чемпіонські пояси WBA, WBO, IBF та IBO у надважкій вазі.
Джойс — обов’язковий претендент на поєдинок із чемпіоном за версією WBO, чий пояс Усик утримує після перемоги над Джошуа у першому бою.
“Якщо Джошуа якимось дивом переможе Усика, то йому доведеться битися зі мною або звільнити пояс. Його підборіддя більше немає, і я не думаю, що серцем він повністю перебуває у справі. Він бізнесмен, який більше зацікавлений у читанні лекцій студентам”, – сказав Джойс.
“Я — номер один у рейтингу WBO, і коли Усик знову переможе Джошуа, я покажу, як справжній суперважковаговик у 10-унцієвих рукавичках впорається з людиною, яка програла напівсередньоваговику в аматорському боксі”.
“Я згоден з Ф’юрі в одному: ні в кого з інших боксерів немає шансів проти нього. Я – єдиний, хто може перемогти його, якщо він колись прийме виклик”.
У своєму наступному бою Джойс поб’ється з німцем Крістіаном Хаммером 2 липня.
Джерело: Sportarena.ua