Джемейн Ортис против Василия Ломаченко, фото - Getty Images
Американець Джемейн Ортіс заявив, що хотів би отримати реванш із екс-чемпіоном у трьох дивізіонах Василем Ломаченком і прокоментував ймовірний бій українця з Девіном Хейні.
«Я хотів би реваншу. Якби він дав мені реванш, я думаю, це був би цікавіший бій для вболівальників [чим якби Ломаченко бився з Девіном Хейні]. Це було б цікавіше для вболівальників».
«Якщо вони дійсно вважають, що виграли, тоді давайте повернемося назад і подивимося, чи зможе він перемогти в домінуючій манері, чи зможу я перемогти в домінуючій манері. Я знаю, що якби я знову зіткнувся з ним, я вирубав би його».
«Можливо, я віддам перевагу Девіну в його бою з Ломаченком, але подивимося. Я чую, як багато людей говорять, що відчувають, що Лома дасть йому бій».
«Мені здається, що Ломаченко надто малий для легкого дивізіону, а Девін надто сильний для нього. Це було б повторенням моєї та його боротьби».
Ломаченко у своєму останньому бою переміг американця Джемейна Ортіса. За підсумками бою всі троє суддів віддали перемогу Ломаченку – 115:113, 116:112 та 117:111.
Хейні неодноразово заявляв про готовність зустрітися з Ломаченком у рингу. Також він заявив, що промоутерська компанія Top Rank спеціально затягує із датою його бою з Ломаченком.
Раніше промоутер Боб Арум розповів, що бій між Ломаченком та Хейні планується на середину березня 2023 року. Поєдинок може відбутися на Близькому Сході, у Лас-Вегасі або в Медісон-сквер-гарден у Нью-Йорку.
Джерело: Sportarena.ua