Український боксер суперсередньої ваги Сергій Дерев’янченко (15-6, 10 КО) розповів про своє відновлення після травми та подальші плани.
“Зараз моє головне завдання – все-таки відновитися. Це займе найближчі чотири місяці. Потрібно повернути руку в колишні кондиції і вже потім приступати до повноцінних тренувань. Після такої травми не хотів би відразу повертатися в ринг з якимсь із топових боксерів мого дивізіону. Тут, в США, є таке поняття, як «easy-fight». Після реабілітації хотілося б легше влитися назад, провівши проміжний бій. Після, у разі успіху – вже дивитись далі на гучні прізвища”.
“Останній мій поєдинок закінчився поразкою, а після невдач ти зазвичай втрачаєш позиції в рейтингу. Це теж відіграє велику роль, адже після осічки складно організувати одразу великий бій”.
“У мене були великі бої. Хотів би й надалі боротися з топовими боксерами”.
“Всі у моїй вазі зараз хочуть боксувати з “Канело” Альваресом. Не буду винятком. І я хотів би спробувати свої сили проти мексиканця. Мій друг Едгар Берланга з ним виходив на ринг нещодавно. Показав гідний опір. З Едгаром ми тренувалися разом у своїй час у одного тренера і багато спарингів проводили. З Хайме Мунгією провів би реванш із задоволенням”.
“Звичайно після того, як повернуся в колишні кондиції. Американець Калеб Плант – гарний варіант. З кожним із вищезгаданих є бажання битися. Від себе зроблю все можливе, щоб промоутер організував такий гучний поєдинок”.
Читайте також: Дерев’янченко: Операція пройшла успішно, далі реабілітація – до шести місяців
Нагадаємо, 18 серпня в третьому раунді зустрічі з французом Крістіаном Мбіллі (28-0, 22 КО) Дерев’янченко отримав травму лівої руки, через яку весь бій відбоксував фактично однією правою рукою. Українець продовжив поєдинок і поступився одностайним рішенням суддів.
2 вересня повідомлялося про те, що Дерев’янченко успішно переніс операцію на лівій руці. Українець заявив, що невдовзі сподівається повернутися на ринг.
Джерело: XSPORT
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться