Дерев’янченко хоче провести реванш із Мунгією

Мексиканець за очками переміг Сергія

Автор: SPORTARENA

Сергей Деревянченко. Фото - Getty Images

Український боксер Сергій Дерев’янченко прокоментував поразку у поєдинку за пояс WBC Silver у другій середній ваговій категорії проти мексиканця Хайме Мунгії.

“Відчуваю себе добре, я б навіть сказав, що відмінно. Мені здається, що я виграв. Я контролював раунд. Як на мене, я виграв мінімум вісім раундів і хочу реванш”, – заявив українець.

“Я побачив, що Мунгія втомився наприкінці поєдинку. Проте він дуже сильний боксер, йому вдалося відновитися. Я не засмучений, бо відчував, що переміг. Дякую вболівальникам за підтримку, яку я відчував під час поєдинку. Мої бої – для них”.

За підсумками 12-ти раундів усі троє суддів віддали перемогу мексиканському боксеру- 115:112, 114:113, 114:113.

Дерев’янченко зазнав п’ятої поразки, і четвертої за останні п’ять поєдинків. Непереможений Мунгія здобув 42-у перемогу на професійному рингу.



Джерело: BoxingScene

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться