Sportarena

Дерев’янченко хоче битися з Мунгією

Українець готується до поєдинку проти американця Конлі

Дерев'янченко хоче битися з Мунгією - Бокс

Сергей Деревянченко. Фото - Getty Images

Український боксер середньої ваги Сергій Дерев’янченко (13-4, 10 КО) хоче провести бій з Хайме Мунгією (40-0, 32 KO). Раніше сторони вели переговори про поєдинок, але не змогли дійти згоди.

“Я хочу битися з будь-яким чемпіоном середньої ваги. Хайме Мунгія був би чудовим суперником. У дивізіоні багато сильних бійців, я готовий протистояти будь-якому з них”, – заявив українець.

Дерев’янченко продовжує підготовку до бою проти американця Джошуа Конлі (17-3-1, 11 KO). Поєдинок відбудеться 30 липня у Barclays Center в Брукліні (США) в андеркарді бою Денні Гарсії та Хосе Бенавідеса.

“Я почуваюся сильним фізично. Кожен зможе побачити покращення під час бою. Мені протистоїть суперник, який вміє рухатися і завдавати ударів. Я знаю, що буду готовий до його контратак”, – сказав Дерев’янченко.

Востаннє 36-річний українець виходив на ринг у грудні 2021 року. Тоді Дерев’янченко програв суддівським рішенням домініканцю Карлосу Адамесу.

Мунгія – претендент на титульний поєдинок у середній вазі. Раніше Хайме утримував чемпіонський пояс WBO у першій середній вазі.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena