Супертяж Дерек Чісора розкритикував роботу суддів у своєму поєдинку проти Олександра Усика. Також британець висловився про майбутню зустріч із Тайсоном Ф’юрі. Він сподівається, що у бою з “Циганським королем” будуть справедливі рефері.
“Чесно кажучи, я перемагав у бою з Усиком. Я виграв цей бій. Я відправив його в нокдаун, але мені його не зарахували. Це проблема. Я сподіваюся, що у бою 3 грудня будуть справедливі судді та рефері”, – сказав Чісора.
“У цьому тренувальному таборі у мене багато чого відбувається. Я не хочу, щоб люди були упередженими. Я просто бажаю, щоб вони були неупередженими та справедливими. Я знаю, що не вийду, щоб прилягти на ринг. І Ф’юрі не вийде, щоб прилягти. Загалом, я хочу справедливості”,
Чісора та Усик провели бій у жовтні 2020 року. Українець переміг британця одноголосним рішенням суддів. Після поєдинку з Чісорою Усик двічі переміг Ентоні Джошуа і став володарем титулів WBO/WBA/IBF/IBO у надважкій вазі.
Бій Чісори проти чемпіона світу за версією WBC у хевівейті Ф’юрі пройде 3 грудня у Лондоні. Це буде третій очний поєдинок Дерека та Тайсона. До цього Циганський король двічі переміг Чісору — у 2011 та 2014 роках.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться