Александр Усик и Дерек Чисора, twitter.com/MatchroomBoxing
Британець Дерек Чісора (32-12, 23 КО) розповів про несподівану зустріч із чемпіоном WBA, WBO та IBF Олександром Усиком (19-0, 13 КО) в одній із лазень Лондона.
“Це було дуже забавно. Коли я втомлююся, то ходжу в лазню. Коли я закінчив усі процедури, власник лазні, Алекс, запитав: Ти йдеш додому? Дай мені хвилину”.
“Я сів на диван і почув: ‘Деррррек’. Це був Усик. Я поговорив з ним, запитав, що у нього нового. Він виглядав стомленим. Він сказав: ‘Я втомився, я плавав п’ять годин’. Було приємно зустрітися з ним”.
Чісора бився з Усиком у жовтні 2020 року, програвши українцю одноголосним рішенням суддів. Британець претендував на чемпіонський пояс WBC у хевівейті, але у 2012 році програв у титульному поєдинку українцю Віталію Кличку.
Другий бій Усика проти Джошуа відбудеться 20 серпня у саудівській Джедді. На кону стоятимуть чемпіонські титули WBA, WBO, IBF та IBO у надважкій вазі.
Чісора в ніч із 9 на 10 липня проведе бій проти Кубрата Пулєва в Лондоні. Це буде другий поєдинок між боксерами. У травні 2016 року Кубрат переміг британця роздільним рішенням суддів.
Джерело: Sportarena.ua