Дерик Чисора. Фото - Getty Images
Суперважковаговик Дерек Чісора (33-12, 23 КО) різко прокоментував несподіване завершення кар’єри чемпіона світу за версією WBC Тайсона Ф’юрі (32-0-1, 23 КО).
“У Тайсона Ф’юрі біполярний розлад. То він б’ється, то він завершує кар’єру. В один момент хоче мільярд доларів, щоб повернутися, а наступної хвилини буде битися безкоштовно. То його відвідує думка віддати величезну суму на благодійність, але ми ніколи не чули, щоб він кудись пожертвував гроші”.
“Це Тайсон. Ми всі просто вже втомилися від цього лайна, от і все. Я думаю, що він знову поб’ється з Деонтеєм Вайлдером. Ось що станеться”.
Учора Тайсон Ф’юрі подякував усім, хто був поряд з ним протягом професійної кар’єри боксера та заявив про припинення виступів на рингу.
Раніше Ф’юрі заявляв про завершення професійної кар’єри після переконливої перемоги над Ділліаном Вайтом у квітні. При цьому британець поки що не звільнив чемпіонський пояс WBC.
Повідомлялося, що представники Ф’юрі ведуть переговори з Дереком Чісорою щодо проведення чергового очного протистояння у грудні 2022 року. Тайсон особисто вимагав від Дерека погодитись на поєдинок.
Також Ф’юрі мав намір дочекатися бою-реваншу між Олександром Усиком та Ентоні Джошуа, після чого Тайсон планував провести поєдинок з переможцем протистояння.
Вайлдер, у свою чергу, планує повернутися на ринг після двох поразок від Тайсона Ф’юрі: у 2020 році американець програв супернику чемпіонський пояс WBC, а минулої осені не зумів повернути його.
Джерело: Sportarena.ua