Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі Шеннон Бріггс (60-1-6, 53 KO) заявив, що його довга відсутність на професійному рингу – наслідок побоювання інших боксерів з ним битися.
“Я не завершив кар’єру, просто ніхто не хоче зі мною битися. Я просто нічого не роблю, тому що вони бояться. Вони бояться мене. Я збираюся битися в березні…”.
“Я збирався побити Девіда Хея, але він боїться. Я бачив Девіда Хея в ресторані вчора ввечері, і я збирався його нокаутувати, але він був зі своїм сином. Я буду битися з ким завгодно, я битимуся з Чісорою, але вони не хочуть битися зі мною”.
“У мене найбільше нокаутів у першому раунді в історії боксу, і на те є причина. Вони загнали мене під килим і сказали: “Давайте дамо йому спокій, якщо ми його проігноруємо, він піде”.
52-річний Бріггс не виходив на професійний ринг з 21 травня 2016 року, з моменту дострокової перемоги над Еміліо Сарате. У 2010 році Шеннон бився з Віталієм Кличком, але програв українцю одностайним рішенням суддів.
Згодом американець декілька разів кидав виклик британцю Тайсону Ф’юрі, а нещодавно віддав перевагу володареві поясів WBC, IBO, WBA та WBO у хевівейті Олександру Усику у його бою-реванші проти “Циганського короля”.
Колишній чемпіон світу Девід Хей (44 роки) ухвалив рішення про завершення професійної кар’єри понад шість років тому, після поразки від Тоні Беллью.
Британський суперважковаговик Дерек Чісора, якому в грудні виповниться 41, наприкінці липня в Лондоні провів свій перший бій за рік і здобув перемогу над Джо Джойсом одностайним рішенням суддів. На 8 лютого наступного року у Манчестері заплановано його бій проти американця Джаррелла Міллера.
Джерело: talkSPORT
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться