Василий Ломаченко. Фото: Getty Images
Промоутер Top Rank Боб Арум сподівається провести бій українця Василя Ломаченка проти американця Теофімо Лопеса у вересні без глядачів на території США.
Поєдинок, як і раніше, залишається під питанням через обмеження на пересування, що заважають Ломаченку прилетіти в США. Є надія, що ситуація покращиться до осені, а Арум працює над варіантами, які дозволили б українцю і його команді прибути до Сполучених Штатів.
Ломаченко і Лопес втратять багато грошей, якщо все ж таки вирішать проводити бій без глядачів, однак через невизначену ситуацію з пандемією коронавірусу немає часу чекати поліпшення ситуації.
Раніше сам Теофімо Лопес заявив, що українець не може прилетіти в США, через що їх бій і зовсім не відбудеться.
Арум міг би організувати бій в інших країнах, але в Китаї і на Близькому Сході більше зацікавлені в поєдинках важкоатлетів, таких як Тайсон Ф’юрі і Ентоні Джошуа.
У березні бій Ломаченка та Лопеса був відкладений на невизначений термін через пандемію коронавірусу. Спочатку його планували провести 30 травня.
Непереможений 22-річний американець став чемпіоном світу після перемоги над Річардом Коммі у другому раунді їх грудневого поєдинку. Василь Ломаченко в своєму останньому поєдинку в серпні минулого року переміг британця Люка Кемпбелла.
Джерело: Sportarena.ua