Тони Беллью, Getty Images
Колишній чемпіон світу за версією WBC у важкій вазі Тоні Белью вважає, що додатково набрана вага заважатиме Олександру Усику у бою-реванші з Ентоні Джошуа.
“Мені здається, він не зможе виступати так само і показувати свої найкращі якості, якщо справді набрав понад 16 фунтів. Це абсурд”.
“Це буде хороший бій. Я думаю, Ентоні має всі якості, щоб перемогти, і він це зробить. Але також я безпосередньо знаю, наскільки хороший Усик”.
Тоні Белью завершив кар’єру у 2018 році. У своєму останньому поєдинку британець боровся за звання абсолютного чемпіона у першій важкій вазі проти Уска. Українець переміг Белью технічним нокаутом у 8-му раунді.
Дивіться також: Усик – Джошуа коли і де дивитись трансляцію бою
Раніше колишній чемпіон світу у першій напівсередній вазі Амір Хан розповів, що Усик набрав 15 кг після останнього бою з Джошуа. Хан вважає, що додаткова вага не стане проблемою для українця.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
Читайте також: Усик – Джошуа. Британець ставить на ваги кар’єру та сотні мільйонів доларів
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua